PES CVIČITEL A MASÉR

PES CVIČITEL A MASÉR

(1. místo v soutěži „Nejhezčí příběh“ a „Nejoriginálnější hra pro psího parťáka“)

Tento příspěvek moc do psích her nepatří, stejně je to nejčastější naše hra. A oblíbená u obou – jak u mě, tak i Kubíčkova.
Protože jsem bývalá rehabka a nyní už hezkých (???) pár let na vozíku, vím, že musím každý den cvičit. Nejvíc mi to vyhovuje v obýváku na zemi. Jakmile se tam skutálím a natáhnu se, Kubíček (můj pejsek) si lehne kousek dál a pozorně mě sleduje a kontroluje.
Když se mu zdá, že mezi jednotlivými cviky dlouho odpočívám, přijde ke mně a čumáčkem do mě strká, dokud nezačnu s dalším cvikem. Řekla bych, že je na mě jako pes.
Když už toho mám opravdu dost, funím a přetočím se na břicho, abych si odpočinula, projeví se Kubíček jako moc hodný cvičitel. Skočí mi na záda a začne se po mě procházet sem a tam. Je to velice příjemná masáž a já v tu chvíli raději ani nedýchám, aby ani náhodou nespadl z mých zad dolů a neodešel a tajně si přeji, ať ho to baví ještě hodně dlouho.
Myslím, že tak skvělého cvičitele a maséra, jako je můj pejsek, má málokdo.
Ovšem něco za něco. Po masáži mi dopřeje ještě chvíli odpočinku, no hned jak si sednu, přitulí se ke mně a já ho musím chvíli hladit (a to zas já velice ráda).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je veraschmidova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 7 =