ŽERU PSY

ŽERU PSY

Každý rok jezdíme do Brna na výstavu kompenzačních pomůcek. Jako dva vozíčkáři taky každou chvíli nějakou novou pomůcku potřebujeme.
Na výstavě se také vždy zastavíme u stánku Helppes, něco si koupíme, abychom je podpořili a přispěli něčím na výcvik asistenčních psů.
Letos mi tam učarovalo tričko s nápisem „žeru psy, co mají za ušima“. Neodolala jsem.
Když měl náš spolek vozíčkářů letní opékání, dorazila jsem tam v novém tričku. Všichni přátelé a známí dostávali záchvaty smíchu, protože jsem široko – daleko známá jako „psí máma“ – znám a miluji všechny psy v okolí a oni mě. A tričko, s velikým nápisem „Žeru psy“ se k tomu absolutně nehodilo. Tak se na tom všichni skvěle bavili a o to šlo. Až na jeden manželský pár se dvěma, mně dosud neznámými, velkými, psy. Popojela jsem teda k nim, že se seznámíme.
Pán a majitel psů okamžitě zareagoval: „Holky za mě!“ Zavolal na své dvě fenky.
„Pani žere psy a ještě se tím chlubí.“
Žádný následný výbuch smíchu z jeho strany nepřišel. Stál tam proti mně s bojovým pohledem v očích tvrdě odhodlán nasadit život za záchranu svých psů. Nezbývalo mi nic jiné, než vypnout hruď a ukázat i na druhou část věty …„kteří mají za ušima“.
Pán znejistěl. Tak jsem mu pro jistotu ještě ukázala rukáv, kde bylo velké logo „helppes“.
Usmál se, složil ruce do klína a obrátil se ke svým fenkám:
„Je vaše.“ A směrem ke mně ještě dodal: „Stejně ještě nevečeřely.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je veraschmidova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 8 =