CO VŠECHNO SE MŮŽETE V NEMOCNICI NAUČIT

Každá generace může tu jinou něco naučit. Stejně tak člověk – jeden umí to, druhý ono, vždy se je čemu se naučit. V každém věku.
A v nemocnici je hodně času, dlouhé večery…, návštěvy odejdou… a co dál?
Protože nás bylo na pokoji osm, někdy někdo vyprávěl o sobě, nějaké zajímavé zážitky, příběhy. Když už došly nápady, vzpomínky, přišla na řadu přítomnost, znalosti, zkušenosti.
Nejstarší z nás, které jsme říkaly babička, nás učila péct, vařit dobrá a levná jídla
Druhá nám vysvětlovala co všechno se dá usušit a k čemu, kdy a jak to použít, kdy jaký čaj navařit, komu jakou koupel nachystat…
„Já vás naučím jak svést jakéhokoliv chlapa,“ začala jednou večer mladinká slečna, vypadající, že v životě ještě chlapa ani neviděla.
Podívaly jsme se jedna na druhou, usmály se a čekaly s čím vyrukuje. Považovaly jsme to za vtip.
„A už jsi vůbec chlapa někdy viděla?“ Odvážila se zeptat jedna z nás. Dívenka se jen usmála, vytáhla ze stolku několik fotek a nechala je kolovat.
„Ale to nejsi ty,“ oponovala babička.
Slečna vytáhla zrcátko, malovánka a začala se měnit přímo před našima očima. Uvolnila vlasy stažené do culíku, prsty je načechrala a přehodila do tváře. Potom už jen sundala pyžamový kabátek,tílko srolovala tak, aby měla holé břicho, kalhoty stáhla níž a uprostřed pokoje nám předvedla prvotřídní, erotikou nabitý, břišní tanec.
Mlčky jsme na ni hleděly, ústa dokořán a nezmohly se na jediné slovo.
Když skončila, rychle se zase odlíčila, pyžamový kabátek zapnula až k bradě a vlasy stáhla zpět do culíku.
První se z toho překvapení vzpamatovala babička:
„Co všechno se člověk v nemocnici nenaučí.“

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je veraschmidova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 6 =