Knihy

V této sekci naleznete mé knihy:

Láska, sex a vozíčkáři – knižka povídek o lidech na vozíku, o jejich slastech a strastech v oblasti lásky, navazování vztahů, sexu a intimností.

Úsměvné příběhy vozíčkářské – knižka veselých příběhů ze života lidí na vozíku.

Životu nebezpečné sbírání psích exkrementů – veselé příběhy ze života našich miláčků

Erotika, sex a vozíčkáři -knižka vám otevřeně odpoví na mnoho otázek z oblasti sexu a intimity. Samotní vozíčkáři vám zde řeknou co a jak dělat, co, kdy a proč nedělat.

Já Kubíček – úsměvné povídání malého pejska o jeho „těžkém“ životě v lidské společnosti, o jeho názorech na lásku, přátelství, náhubek, veterináře …

Ozdravná cvičení vycházející z čchi-kung pro vozíčkáře a pro ty, kdo raději cvičí vsedě – cvičení čchi-kung v sobě spojuje tělesný pohyb + cvičení v představě (mentální cvičení) + práci s dechem + práci s energií.

Při tomto cvičení si krásně uvolníte a současně posílíte celé tělo (aniž byste se zpotili), prohloubíte dýchání a budete plni elánu a energie.

Knižka je plná podrobného popisu a obrázků jednotlivých cviků. Díky tomuto cvičení se můžete zbavit bolestí hlavy, páteře, kloubů, migrén, můžete pozitivně ovlivnit stav jednotlivých orgánů, naučíte se doplňovat energii do jednotlivých orgánů i celého těla. Cviků je v knize hodně, jsou jednoduché a zaměřeny na různé zdravotní problémy. Jistě si vyberete.